Родина гістопроцесорів для експрес обробки тканин виробництва компанії Milestone s.r.l. включає автоматичний гістопроцесор PATHOS та полі функціональні гістопроцесори HISTOS 5, HISTOS 3 та HISTOS Pro.
Автоматичний поліфункціональний гістопроцесор PATHOS – це повністю автоматизована операційна система призначення для автоматизації процесу фіксації та гістологічної проводки тканин.
Висока продуктивність приладу – можливість завантаження до 270 гістокасет одночасно.
Прекрасний результат обробки тканин – зразки повністю зберігають морфологію та дають чіткі результати у гістологічних, імунохімічних, імуногістологічних та FISH реакціях.
Гнучка операційна система дає можливість
- одночасно завантажувати різні тканини
- одночасно завантажувати зразки різного розміру
- витрачати реактиви виходячи із кількості матеріалу – наявне програмування витрат реактивів достатніх для обробки від 1 до 270 гістокасет.
Зручність у використанні:
- ніяких змін традиційної процедури вирізки
- ніяких спеціальних інструментів для вирізки
- повністю відкрита система, ніяких спеціальних реактивів, окрім тих, що традиційно використовують в лабораторіях
- повна автоматизація процесу
- спеціальне програмне забезпечення контролює якість реагентів та можливість їх повторного використання
- ніяких циклів промивки та очищення приладу
Екологічно безпечні умови праці
- ніякого ксилолу під час проводки
- захист повітря лабораторії за допомогою фільтрів та під’єднання до зовнішніх мереж вентиляції
делікатне поводження із зразками
- захищений паролем вхід запобігає несанкціонованому проникненню у систему
- точність регулювання температури у межах 5°С
- точність регулювання тиску у межах 50 mbar
- захист від зміни попередньо інстальованих програм
Поліфункціональний гістопроцесор HISTOS 5 для швидкої обробки біоптатів та зразків товщиною до 5 мм
Гістологічна процедура
Звичайний метод
З використанням HISTOS
Економія часу (год)
Ущільнення тканин
24 години
До 1 години
23
Фіксація
24 години
0,5 годин
23,5
Декальціфікація
72 години
0,5 годин
71,5
Проводка
14 годин
0,5-3 години
13,5-11
Разом
134 години (5,5 доби)
2,5-5 годин
132 години (5 діб)
також:
Поновлення антигенів при температурі 98° C та 120°С
Спеціальні фарбування
Завантаження 110 касет кожні 20 хвилин!
Характеристики
Максимальне завантаження: 110 касет
Тривалість проводки (хв.)
Розмір зразків
30 хвилин
трепанбіопсії
90-120 хвилин
< 3 мм
120-180 хвилин
< 5 мм
Ущільнення тканин
Завдяки спеціально розробленому модулю стало можливо проведення ущільнення органів у лічені хвилини після їх хірургічного видалення без звичайних для цієї процедури випарів формаліну.
Фіксація
15-30-55-110 касет
1-4 касети
Гістопроцесор HISTOS забезпечує надійну та стандартизовану фіксацію при запрограмованій температурі у різноманітних розчинах, таких, як PBS, TBS або формалін без згубної дії надмірного нагрівання, яка має місце при використанні звичайних водяних бань та печей.
Стандартна фіксація забезпечується, у тому числі, вбудованою магнітною мішалкою. Для малих біопсій досить лише 5-10 хвилин інкубації у формаліні для отримання прекрасних результатів.
Гістопроцесор HISTOS має 4 програми декальцифікації. Активне магнітне поле забезпечує постійне перемішування декальцифікуючого розчину та контакт зразка із свіжими порціями.
Тривалість декальцифікації скорочується до 10-15 хвилин. Чотири програми декальцифікації передбачають температурні режими у межах від 37°C до 50°C.
Нові можливості: декальцінація + проводка= діагноз того ж дня
Мілєстон пропонує сучасні методики прискореної гістологічної проводки тканин без використання ксилолу
Значне зменшення кількості та об’ємів реактивів у порівнянні із класичними методиками проводки
проводка тканин з низьким вмістом жиру, таких, як ниркові біопсії, шкіра, печінка, легені, матка.
лише 2-3 ємності з реактивами.
немає потреби у використанні ксилолу.
Мілєстон пропонує прекрасну методику проводки «складних» тканин із високим вмістом жиру (біопсії молочної залози)
Для вирішення проблеми видалення надлишкових ліпідів із тканин із високим вмістом жиру (наприклад препарати молочної залози) Мілєстон пропонує запатентовану методику з використанням розчину, який забезпечує одночасне освітлення та дегідратацію тканин - J.F.C
HISTOS стандартні програми автоматично виконують поновлення цілей при температурі 98°C. Гнучке керування магнітної активності та динаміки температур дозволяє уникнути руйнівної дії бульбашок на структуру тканини.
Велика пропускна здатність: до 120 скелець одночасно
Запобігання руйнівної дії бульбашок
100% автоматизація процесу
Докладна документація протоколу
Поновлення цілей при 120°C
Лімфома з клітин мантійної зони, пофарбована Cyclin-D1
20 скелець до 120°C
Поновлення при 98°C
Поновлення при120°C (5 хвилин у GPR-120)
Нова розробка – високотемпературний скляний реактор GPR-120. Завдяки цьому пристрою стало можливим швидке і досконале поновлення цілей при температурі 120°C та одночасному завантаженні до 40 скелець.
Поліфункціональний гістопроцесор HISTOS 3 для швидкої обробки біоптатів та зразків товщиною до 3 мм
HISTOS3 ідеально задовольнить потреби гістологічних лабораторій, які обробляють біопсії маленьких і середніх розмірів, товщина яких не перевищує 3 мм.
У HISTOS3 використовується високотемпературна імпрегнація воском (замість вакуумної імпрегнації, яка використовується у HISTOS5). Висока температура додатково сприяє видаленню решток органічних реактивів зі зразка. Так само, як і HISTOS5, HISTOS3 здатен обробляти одночасно до 110 касет.
Поліфункціональний гістопроцесор HISTOS PRO оснащено всіма функціями, що мають гістопроцесори HISTOS 5 та HISTOS 3, але всі гістологічні процедури відбуваються у єдиному операційному блоці. Два гістомодулі дозволяють одночасно завантажити від 1 до 110 гістокасет зі зразками товщиною до 3 мм.
Реактиви для фіксації
Формальдегідні фіксативи
Готові до використання або концентровані (5-10х концентрати).
Високоякісні формальдегідні фіксативи спеціально розроблені для фіксації клітин перед імунохімічним фарбуванням. Вони захищають протеїни від денатурації та захищають антигенні структури.
Формальдегідні фіксативи (готові до використання або їх концентрати) тривалий час зберігаються при оптимальній температурі 18-30°С. Нетривале підвищення температури або зниження до -15°С не впливають на якість реактивів. Слід пам’ятати, що при заморожуванні формальдегідного концентрату може спостерігатися його полімеризація. Метаноловий стабілізатор запобігає полімеризації формальдегіду та перетворенню його у параформальдегід.
Готові до використання формальдегідні фіксативи використовують без обмежень. Концентровані форми підлягають розведенню. Для цього добре підходить дистильована або деіонізована вода.
Готовий до використання фіксатив, призначений до застосування і гістопатології. Рекомендований для фіксації ембріонального матеріалу та зразків шкіри. Прекрасно підходить для фіксації зразків, які надалі підлягають фарбуванню трихромними фарбами. Під час фіксації прекрасно зберігаються ядра та хромосоми клітин.
Містить формальдегід, оцтову та пікринову кислоти. Умови зберігання 18-30°С.
Формалін (розчинений формальдегід) найбільш поширений у гістопатології фіксатив. Потрапляння формаліну у каналізаційну систему, не тільки небезпечне тим, що фосген, канцерогенний та токсичний газ може утворювати у наслідок контакту розчину із хлорною кислотою, але є згубним для довкілля. Формалін, крім того, є агресивним оксид антом.
Ефективним рішенням цієї проблеми є нейтралізація формаліну за допомогою сильних редукуючих агентів. Нейтралізатор формаліну допомагає знешкодити цей небезпечний розчин після його використання. У результаті реакції формаліну із нейтралізатором утворюються нетоксичні продукти, такі як жири та кислоти. Причому слабкі кислоти мінімально змінюють рН розчину – з нейтрального рН 7,0 до слабо кислого рН6,0. Таке закислення середовища є прийнятним з екологічної точки зору, оскільки, наприклад тала або деіонізована вода також мають рН 6,0.
Умови зберігання 18-30°С у щільно закритій ємності.
Процедура нейтралізації полягає у тому, що до 1 л. 4% w/v (10%v/v) формальдегіду або 1л. глутаральдегіду додають 125 грамів нейтралізатору формаліну. Залишають для реакції на 24 години. Після цього суміш стає нетоксичною.
Неформаліновий фіксатив для молекулярної патології FineFIX
Ідеальний фіксатив має бути нетоксичним, фіксувати тканини так, щоб надалі можна було отримати гістохімічне, імуногістохімічне або гістологічне фарбування та зберігати структуру ДНК і РНК, а також клітинних білків для молекулярного аналізу.
Компанія Milestone, ґрунтуючись на своєму більш ніж 25 річному досвіді у галузі гістологічних технологій, запропонувала та запатентувала формулу нового фіксативу, що за своїми характеристиками наближається до ідеального фіксативу, та однаково оптимально підходить для всіх морфологічних та молекулярних досліджень.
FineFIX це запатентований без формаліновий водний концентрат. При розведенні у етанолі відбувається формування малотоксичних сполук, токсичність яких не є вищою за токсичність етанолу або етанолових фіксативів, яка не спричиняє стискування ткинини, вакуолізацію та пікноз ядра. FineFIX також забезпечує оптимальний захист антигенів клітин, ядерної та цитоплазматичної морфології, запобігає лізису еритроцитів шляхом стабілізації цитоплазматичних мембран.
Робочий розчин FineFIX готують додаючи до 1 частини FineFIX концентрату 3 частини етанолу (98%). Концентрація етанолу у робочому розчині FineFIX становить 70%.
Підручник для правильного використання FineFIX
FineFIX постачається разом з підручником по його використанню, який дозволить отримати оптимальні результати та уникнути помилок при фіксації.